Güncel

Yanar Dillerden Düşmeyecek

Yanar Dillerden Düşmeyecek

Bazı şarkılar toplumda uzun süre yer alıyor. Bazıları ölümsüz oluyor, dillerden de kalplerden de düşmüyor. İşte son zamanlarda yayınlanması beklenen Yanar için de tam olarak böyle bir tablo düşünüyor. Uğur Özçelik’in hayranları ve sevenleri şarkıyı henüz dinlememiş olmalarına rağmen müthiş bir parçanın geleceğini düşünüyorlar. Nitekim yapılan yorumların çoğu da bu şekilde. Çünkü şarkının enerjisi, şarkıcısından kaynaklanıyor. Listeleri değiştirebilecek, birçok müzik listesinde yer alacak olan Yanar, Uğur Özçelik’in şarkısı ve sözü, müziği sanatçının kendisine ait. Yorumculuğuyla, üretkenliğiyle ve tarzıyla ilgiyi üzerine çeken Uğur Özçelik ise dönemin genç ve dinamik şarkıcılarından biri. Bu alanda gerekli eğitimleri almış ve öncesinde de farklı single çalışmalarına imza atmış bir isim.

Uğur Özçelik kendisine Yanar ile ilgili sorular sorulduğunda da gayet olumlu cevaplar veriyor. Çünkü şarkıya güvendiğini ve çalışmanın içine sindiğini söylüyor. Bu durum beklentileri daha da yukarı çıkarıyor. Şarkı yazarı ve şarkıcı olan Uğur Özçelik, Yanar ile çok daha büyük bir başarı yakalayacak ve tanınırlığı çok daha iyi bir noktaya ulaşacak gibi duruyor. Çünkü bugüne kadar attığı her adımın bir öncekinden çok daha iyi olduğu da biliniyor. Genç şarkıcı eğitimleri, deneyimleri ve çok daha fazlasıyla Türk müziğinin geleceğinde yer alacağını zaten kanıtlıyor. Kendinden emin adımları da hayranlarının dikkatini çekiyor. Özellikle Yanar için yapılan yorumlar hem şarkının hem de sanatçının hak ettiği değeri almasını sağlayacak gibi duruyor. Şarkının klip çekimleriyse geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Sanatçı ve yirmi iki kişilik bir ekiple yapılan çalışma, iki farklı şehirde, toplamda üç günde bitirildi.

Uğur Özçelik’in Şarkısı Yola Çıktı

Yanar, Uğur Özçelik’in ilk parçası değil. Kendisi bu sektöre ilk defa adım atmıyor. Öyle ki sanatçı, kendini bu alanda geliştirmiş ve eğitimlerini almış bir isim. Ancak bu parçasının diğerlerinden çok daha farklı olması bekleniyor. Şarkıcı İstanbul Kadıköy, 1990 doğumlu. Lisedeki eğitim hayatını tamamlamasının ardından, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda eğitim almaya başlıyor. Türk müziği bölümünde eğitim alan Uğur Özçelik aynı zamanda birçok ünlü sanatçının da back vokalliğini üstleniyor. Sahnelere yapancı olmayan genç şarkıcı aynı zamanda temel sahne sanatları eğitimi, ses eğitimi gibi sanat camiasının önemli eğitimlerini de alıyor. Farklı single çalışmaları da olmasından ötürü kendisi oldukça sevilen ve işini başarıya yaptığı düşünülen biri. Yanar ile de bu durumu daha belirgin hale getirecek. Çıkışı için mart ayının sonu gösterilen şarkı, herkesin dilinde olacak.

Yanar Büyük Bir İlgi Görüyor

Uğur Özçelik sanatçı kimliğiyle öne çıktığında toplumda yer edinen sanatçılardan biri. Çünkü hem yaptığı işi hem de çalışmalarını oldukça seviyor. Aynı şekilde hayranlarıyla da oldukça ilgili. Yanar büyük bir ilgi gördüğünden, sorulan tüm soruları da özveriyle cevaplıyor. Hatta sorulan sorular arasında, “Hayal ettiğimizden daha iyi bir sonuç aldık diyebilirim. Yanar tam da beklediğimiz gibi, Türk müziğinin önemli bir parçası olacak. Mart sonunda da ilk defa hep beraber dinleyeceğiz.” Diyor. Aynı şekilde sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullandığından oradan da tüm sorularınızı cevaplıyor. Yanar’ın ilk dinleyicilerinden biri olmak istiyorsanız, sizler de Uğur Özçelik’in sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCDZejAvbij7_DEa3qu8W_8Q

Spotify: https://open.spotify.com/artist/6gG8T6hTYHzbEqUhA8sQvy

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu