Spor
Keşan Genç Ordu U13’te namağlup şampiyon oldu
![](https://haberimyoktu.com/wp-content/uploads/2024/03/kesan-genc-ordu-u13te-namaglup-sampiyon-oldu-lUvL1fWC-750x470.jpg)
Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) – Saat 14.00’de Keşan Atatürk Stadı Mustafa Kaldı Sahası’nda başlayan maçı 4-1 kazanan Keşan Genç Ordu maçı 4-1 kazanarak, ligi namağlup şampiyon olarak tamamladı.
Maçın ardından Keşan Genç Ordu’ya kupasını Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ile ASKF Edirne Şubesi Yönetim Kurulu üyesi Nevruz Kaldı tarafından verildi.